Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
12.07.2020

Tipy na aplikace tělových a ušních svící

Tipy na aplikace tělových a ušních svící

 

 

Artritida

Preventivně aplikujeme tělové svíce Spirit na postižená místa 1x za 14 dní. Akutně max. 4 tělové svíce Spirit za 1 den, tedy jednu svíci na 4 postižená místa. Kůru provedeme 3 dny po sobě.

Alergie

Tělovou svíci Spirit použijeme na oblast jater. Max. 3 svíce za den.

Akné

Jako prevence 1x za měsíc po celý týden od den 1 ušní (obličejovou) svíci Spirit na postižená místa.

Při obtížích s akné doporučujeme následující postup: 1. týden použijeme denně 1 svíci na nejvíce postižená ložiska. Místa můžeme každý den vystřídat. 2. týden terapii zcela vynecháme. 3. týden opakujeme to co v 1. týdnu. 4. týden opět terapii zcela vynecháme.  5. týden ob den použijeme na postižená místa.

Bolest hlavy a migréna

Na bolesti vystupující ze zadní části hlavy směrem k čelu, použijeme 1 ušní (obličejovou) svíci Spirit na střed čela.

Pokud se jedná o bolest ze zadní části hlavy přes spánky, použijeme 1 ušní svíci Spirit na oba spánky, nebo ten spánek, kde je bolest silnější. 

Preventivně použijeme 1x týdně 1 ušní svíci Spirit buď na střed čela, nebo spánek.

Celulitida

Pomocí tělových svící Spirit lze celulitidu výrazně zlepšit. Na začátku kůry 1 x denně použijeme max. 4 tělové svíce Spirit na postižená místa po dobu 14 dní, jedná se tedy o část hýždí a zadní část stehen

 1. 1 tělovou svíci na pravé stehno
 2. 1 tělovou svíci na levé stehno
 3. 1 tělovou svíci na pravou stranu hýždí
 4. 1 tělovou svíci na levou stranu hýždí

Poté asi týden kůru vynecháme a pak  po týdnu kůru můžeme zopakovat.

Následně udržovací kůra 1 x týdně max. 4 tělové svíce Spirit

 1. 1x pravé stehno
 2. 1x levé stehno
 3. 1x pravá strana hýždí
 4. 1x levá strana hýždí

 Cysty

Doporučení aplikace: 1. den  max. 3 tělové svíce Spirit na postižené místo. 2. den 2 tělové svíce Spirit. 3. den 1 tělovou svíci Spirit. 4. den terapii vynecháme.

Pak po dobu 14 dní lokálně použijeme 1 tělovou svíci Spirit každý den. Následně další týden terapii vynecháme a po této pauze celou kůru zopakujeme.

Preventivně lze používat  1x za 14 dní 2-3 tělové svíce Spirit denně na kritická místa.

Detoxikace organismu

Můžeme použít tělovou svíci Spirit do pupku nebo 2 ušní (obličejové) svíce Spirit postupně na střed obou dlaní.

Ekzém a Lupénka

Pozor, nikdy neaplikujeme svíci přímo do hluboce popraskané kůže, na krvácející místo, či tam kde je zaschlá krev či strup!

Doporučení:

1. týden použijeme 1x denně 1 svíci Spirit na nejvíce postižená místa (až tři místa). Místa můžeme každý den vystřídat. Vždy necháváme 1 svíci Spirit celou vyhořet na jednom místě.

2. týden terapii vynecháme

3. týden opakujeme postup z 1. týdne

4. týden opět terapii vynecháme

5. týden od den použijeme 1 svíci Spirit na postižená místa

Preventivně pak 1 x měsíčně po dobu jednoho týdne ob den 1 svíci Spirit po postižená místa (vždy však max. 3 svíce za den).

Posílení imunity

Posilovat imunitu je vhodné v době relativního zdraví, kdy ještě nemoc nepropukla do akutního stavu. V případě, že často trpíte virózami, záněty horních nebo dolních cest dýchacích, se doporučuje následující postup:

1. týden aplikujte denně tělové svíce Spirit na brzlík (na střed hrudní kosti) a k pupku.

 1. První den jednu tělovou svíci k pupku
 2. Druhý den jednu tělovou svíci na brzlík
 3. Třetí den jednu tělovou svíci k pupku
 4. Čtvrtý den jednu tělovou svíci na brzlík
 5. Pátý den jednu tělovou svíci k pupku
 6. Šestý den jednu tělovou svíci na brzlík
 7. Sedmý den jednu tělovou svíci k pupku

2. týden terapii vynecháme
3. týden zopakujeme celý postup z 1.týdne
4. týden terapii opět vynecháme.

Jako prevence je vhodné použít tělové svíce Spirit 1x týdně k pupíku a další týden na brzlík (týden-týden).

Kašel - vlhký

Při vlhkém (hlenovitém) kašli použijeme 1 x denně 1 tělovou svíci Spirit na místo ve vzdálenosti 3 prstů od krční jamky na hrudní kost. Aplikace provedeme zhruba týden. Pokud se kašel vyskytuje více než třikrát ročně, doporučuje se jako prevenci 1x měsíčně  očistnou černou tělovou svíci Spirit do místa k pupku a klasickou tělovou svíci Spirit na místo ve vzdálenosti 3 prstů od krční jamky na hrudní kost.

Kašel - suchý

Na suchý kašel použijeme 1x denně 2 tělové svíce Spirit tři dny za sebou. Další tři dny pak 1 tělovou svíci Spirit, vždy přikládáme na místo ve vzdálenosti 3 prstů od krční jamky na hrudní kost. Pokud se kašel vyskytuje více než třikrát ročně, doporučuje se 1x měsíčně jednou měsíčně černou tělovou svíci Spirit do místa k pupku a klasickou tělovou svíci Spirit na místo ve vzdálenosti 3 prstů od krční jamky na hrudní kost.

Krevní tlak - nízký

Tělové svíce Spirit můžeme přikládat na tři místa na těle – krční páteř, brzlík (střed hrudní kosti), k pupku. Při velmi nízkém tlaku se doporučuje použít vždy 1 tělovou svíci Spirit 3 dny po sobě.

1.den k pupku. 2.den na brzlík. 3.den na krční páteř.

Poté týden terapii vynecháme a následně kůru zopakujeme. Preventivně je vhodné provádět kůru vždy 1x za dva měsíce.

Krevní tlak - vysoký

Při extrémně vysokém krevním tlaku se nedoporučuje žádná aplikace! Osoby, které mají vysoký krevní tlak, by neměly tělové svíce Spirit nikdy aplikovat na oblast trupu, hlavy a na místa, kde jsou žíly a tepny. Pokud je však tlak vyšší nebo kolísavý doporučuje se použití tělových svící Spirit spíše jako vyrovnávací prvek, a to 1 x za 14 dní na místo k pupku.

Ledviny

Při akutních problémech s ledvinami (zánět, prochlazení) – je vhodná včasná aplikace, a to vždy po jedné tělové svíci Spirit na každou stranu v oblasti ledvin.

1.den přiložíme svíci na každou stranu do místa ledvin.

2.den použijeme 1 svíci na oblast zhruba 5 cm pod pupek (buď klasická tělová nebo očistná černá/bílá tělová svíce)

3.den opět přiložíme svíci na každou stranu do místa ledvin.

4.den opět 1 tělovou svíci 5 cm pod pupek

5.-10.den přikládáme 1 tělovou svíci na oblast bederní páteře mezi ledviny

Při vleklých potížích s ledvinami je velmi dobré provádět prevenci vzniku akutního stavu, a to 1x týdně aplikovat svíce na obě ledviny a jednu svíci, nejlépe očistnou černou/bílou cca. 5 cm po pupek.

Vaginální mykózy a výtoky

Tělové svíce Spirit zde přikládáme lokálně a dlouhodobě.

1.den aplikujte jednu tělovou svíci Spirit k pupku a druhou svíci na oblast podbřišku

2.den použijeme 2 tělové svíce Spirit ihned po sobě na podbřišek

3.den použijeme opět jednu tělovou svíci Spirit k pupku a druhou svíci na oblast podbřišku

4.den opět 2 tělové svíce Spirit za sebou na podbřišek

Postup opakujeme další 4 dny, pak týden vynecháme a po týdnu celý postup zopakujeme. Po této kůře se doporučuje pravidelná prevence 1x týdně jedna tělová svíce Spirit na podbřišek.

Močové cesty (infekce a prochladnutí)

Při akutních problémech s močovými cestami (zánět, prochlazení) je vhodné zahájit terapii ihned po zjištění problému.

1.den použijeme 3 tělové svíce Spirit zhruba 5 cm pod pupek

2.den to stejné zopakujeme

Pak až do konce týdne použijeme 1x denně 1-2 tělové svíce Spirit opět na stejné místo pod pupek. V případě potřeby celou týdenní kůru zopakujeme. Preventivně lze použít 1x měsíčně tři po sobě jdoucí dny až 2 tělové svíce Spirit na stejné místo pod pupek.

Nespavost

možnost A - První 2 dny aplikujeme tělovou svící Spirit k pupku - 2-3 ks po sobě. Dalších 5 dní aplikujeme 1 ks tělové svíce Spirit také k pupku. Opakujeme dle potřeby či zlepšení stavu. Ve většině případů se problémy se spánkem upraví za 3-4 dny.

možnost B- 3 dny po sobě aplikujeme 2 ks tělových svící Spirit za sebou. První k pupku a druhou na brzlík. Poté týden vynecháme a můžeme zopakovat podle potřeby.

možnost C- Aplikujeme 1ks tělové svíce Spirit k pupku. Ideálně každý den před spaním, dokud se problémy nezačnou zlepšovat  (většinou za 3-4 dny) .

V případě, že problém s nespavostí je psychického původu - například dlouhodobý stres, těžké životní období, deprese apod. se doporučuje používat očistné černé a bílé tělové svíce Spirit po dobu prvních 2 dnů.

Opar

Pozor na opar neaplikujeme svíce v den, kdy se opar objeví! Až 2. den použijeme 1 ušní (obličejovou) svíci Spirit za nebo pod ucho na straně obličeje, kde se opar nachází. 3-5. Aplikujeme ušní svíci Spirit přímo asi 1 cm od okraje oparu. V případě velmi častých oparů preventivně 1x za 14 dní použijeme obě ušní svíce Spirit za nebo pod každé ucho.

Osteoporóza, Revma

Při akutním projevu osteoporózy můžeme použít  pouze 1 tělovou svíci Spirit vždy na čtyři různá postižená místa až 3x během dne. Tuto aplikaci provádíme 3 dny po sobě. Jako prevenci použijeme svíce na projevy 1x za 14 dní, vhodné je rovněž použití očistné černé/bílé tělové svíce Spirit.

Otoky

Způsobené zvýšenou fyzic. námahou, úrazem, štípnutím hmyzem, zavodněním těla používáme maximálně 1 svíci denně, ideálně 3 dny po sobě či déle. Použijeme přímo na otok, nikdy však na otevřené rány, ale spíše 1 cm od rány! Preventivně lze použít 1 svíci týdně na místo otoku.

Čištění uší

Preventivně vkládáme ušní svíce Spirit přímo do ucha, pod ucho nebo za ucho pravidelně 1x za 14 dní do obou uší, tak aby z její spodní části neunikal žádný dým. Ušní svíce Spirit jsou ve spodní části opatřeny ochranným filtrem z gázy, který chrání vaše uši.

 Rýma

Při nachlazení nebo akutní rýmě můžeme použít svíce ihned, když se projeví první příznaky, které mohou velmi rychle zeslabit a zkrátit tak dobu onemocnění.

1.den použijeme dvě svíce Spirit. Jednu tělovou svíci aplikujte na brzlík (střed hrudní kosti), jehož stimulace povzbuzuje celkově imunitní systém. Druhou ušní svíci aplikujte na střed čela.

2.den použijeme opět dvě ušní svíce Spirit, ale na oblast spánků (levý i pravý) v leže na boku.

3.den pak opakujeme proces z 1.dne

Stres, únava

Používáme 1-2 tělové svíce Spirit na místo k pupku a to denně až do doby ústupu a nastolení klidu. Můžeme používat také očistné svíce černé a bílé.

 Namožené svaly

Aplikujeme až 2 tělové svíce Spirit během dne na jedno místo či lokálně na bolestivá místa. Max. však 4 svíce za den.

 Podpora trávení

Doporučuje se kůra:

1.den použijeme 1 očistnou černou tělovou svíci Spirit do místa k pupku.

2.den pak aplikovat 1 tělovou svíci Spirit na oblast žaludku a druhou opět k pupku

3.den terapii vynecháme a poté následující dny používáme to, co 2.den.

Doporučuje se preventivně opakovat 1x za měsíc.

 Problémy s vaječníky

1.den použijeme 3 tělové svíce Spirit lokálně

2.den 2 tělové svíce Spirit

3.den 1 tělovou svíci Spirit

4.den terapii vynecháme. Poté po dobu 14 dní přikládáme lokálně 1 tělovou svíci Spirit denně na každou stranu. Další týden opět terapii vynecháme a pak celou proceduru můžeme zopakovat.

Jako prevenci doporučujeme přikládat svíce do míst, které mají tendence vytvářet cysty, a to 1 x za 14 dní 2-3 svíce za den.

 Zánět dutin

1.den aplikujeme 2 ušní (obličejové) svíce Spirit tam, kde jsou dutiny bolestivé. Nejlépe nad každé obočí (nad střed obočí). Pokud jsou dutiny bolestivé pod očima, aplikujte svíce z každé stran, pod každé oko po jedné ušní svíci.

2.den můžeme použít 3 svíce – jednu tělovou svíci na brzlík (střed hrudní kosti) a další dvě ušní svíce na bolestivé dutiny.

3.den zopakujeme proceduru z 1.dne. Svíce velmi rychle dutiny uvolňují a může dojít ke spuštění rýmy, výtoku zánětu a odeznění.

4.den terapii vynecháme.

5.den je vhodné použít 1 ušní svíci na střed čela.

6.den použít 1 tělovou svíci na brzlík (střed hrudní kosti).

 Zánět středního ucha

Při akutním zánětu použijeme první ušní svíci Spirit nejdříve na zdravé ucho a pak na to postižené ucho. Ušní svíci Spirit vkládáme dovnitř ucha, pod ucho nebo za ucho, tak, aby z její spodní části neunikal žádný kouř. Ušní svíce Spirit zde používáme maximálně 2 x denně (i v případě zánětu), u dětí 1 x denně. Ušní svíce Spirit jsou ve spodní části opatřeny ochranným filtrem z gázy, který chrání vaše uši.

Zuby

Ušní svíce Spirit je možné použít při prevenci, ale také na podporu hojení zánětů, váčků, problémech po mechanickém zásahu (extrakce zubu, vrtání apod.), na zpomalení průběhu paradontózy apod. Při akutním problému použijeme ušní svíci Spirit přímo na tváře (paralelně s místem postižení). Nikdy nepřikládáme svíce přímo na dáseň nebo sliznici. 1 ušní svíce Spirit denně po dobu 3-5 dní.

Preventivně můžeme použít 1x za měsíc k pupku 1 očistnou černou/bílou tělovou svíci Spirit.


Aplikace tělových a ušních svící nenahrazuje lékaře, slouží jako alternativní metoda např. v době, kdy nemůžeme dojít k lékaři a chceme sami sobě vypomoci.

DOPORUČUJEME!

Zvýhodněný balíček 

Manuál Použití tělových svící + 20 ks svící

slouží pro zájemce, kteří se chtějí sami naučit podrobně pracovat a aplikovat tělové a ušní svíce.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli