Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
25.10.2020
NOVINKA - Dračí svíčky
Představujeme vám naši NOVINKU - Dračí svíčky s poselstvím dračí energie. Draci jsou nejmocnější síly v éterické říši, jsou nazýváni andělé země. J... číst celé
25.02.2020
CTNOSTI SRDCE
Ctnosti srdce Energetické svíčky se záměrem  na podporu životních událostí již jistě znáte. Jsou vhodné k očištění vašeho prostoru i vlastní aury, k ... číst celé
31.10.2019
DOPRAVA ZDARMA
  Doprava ZDARMA na výdejní místa Zásilkovny v ČR při nákupu od 900 Kč. Pokud nakoupíte nad 1800 Kč máte u nás dopravu zcela ZDARMA.   číst celé
Zobrazit všechny novinky
Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.

 

Ceny dopravy
1) Zásilkovna (Výdejní místa) 69 Kč
2) Zásilkovna na adresu 99 Kč
3) PPL ParcelShop 79 Kč
4) PPL Kurýr 99
Více info: ZDE
 

 


Podporujeme Nadační fond
DOBRÝ ANDĚL.
Přidejte se k nám!


 
Oáza duše
- Intuitivní vhledy, dálkové terapie (rituály) a zasvěcení, harmonizace duše, sebepoznání.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rok 2020 očima numerologie
03.01.2020
Komentáře (0)

Rok 2020 očima numerologie

Numerologie je pradávná a dosud i dnes využitelná nauka o číslech, jejichž energie nám pomáhá pochopit propojení mezi vlivem jednotlivých čísel, naším životem, lidmi a událostmi, které nás v daném čase potkávají.

Ohlédnutí 2019

Když se podíváme zpět k předchozímu roku 2019, byl pod vibrací č. 3, a přinesl do našich životů zvýšenou komunikaci a tvůrčí projev. Vše bylo zesíleno ještě díky astrologickému vlivu planety Merkur jako vládci roku a zprostředkovatele informací, jejich zpracovávání a komunikace.

 ROK 2020

Pokud bychom chtěli porozumět letošnímu roku 2020, pak je potřeba jej rozklíčovat a nejprve rozdělit na dvě dvojčíslí 20 a 20.

20 – nám všem dává schopnost intuice, která nás vede k tomu, naučit se žít na základě svých vnitřních pocitů bez zbytečného rozumového přemýšlení. Intuicí je vždy myšlen ten prvotní impuls, který nás nakopne úplně na začátku našeho zvažování. Díky číslu 20 – se posiluje naše senzibilita, potřeba harmonie, míru a spolupráce. 20 působí již 20. rokem, kdy od roku 2000 jsme převzali její sílu.

Tyto dvě stejná dvojčíslí 20 představují také určitou „zdvojnásobenou“ karmu, která může do našich životů vnést vyrovnání za předchozí činy. Prověří a očistí vše, co dosud nebylo vědomě v nás pochopeno a zpracováno. Nastane odhalení skrytých pravd a další duchovní probuzení a procitnutí i ještě dosud nevědomých jedinců.

Rok 2020 je dále složen z jednotlivých čísel 2 a 0, které se nám tady opakují dvakrát a tím nabírají na intenzitě a dvojnásobném účinku.

– přináší družnost a byla nám dána již v roce 2000 a je tady s námi neustále už 20 let. Družnost znamená, že pracujeme všichni v Jednotě, máme potřebu spolupráce, bytí tady na Zemi jeden pro druhého, kde jsme si vzájemně nápomocni a oporou. Dvojka je symbolem intuice, citlivosti, duality (vzájemné polarity).

– kdekoliv umístěná vždy zesiluje potenciál předchozího čísla. V našem případě tedy posiluje družnost (2). Nula se nazývá tzv. okénkem do duše a dodává nám duchovní sílu. Přináší nám otázky typu - proč jsme tady a potřebu práce na sobě. Nula (0) je brána ke spojení s vyššími silami, k vyšším vibracím a jejich vnímání.

V součtu rok 2020 přináší číslo 4, které znamená vyrovnanost.

Je zajímavé nahlédnout, že poslední podobná vibrace čísel jako letos (4) byla v roce 2011 a další bude v roce 2029.

Co tedy můžeme letos pociťovat?

Jako hlavní bod budeme mít opět potřebu velké práce sami na sobě a svém duchovním rozvoji, a to na základě dostatku intuice (20) a být otevřen ke spolupráci (2).

Klíčovým slovem pro ROK 2020 je Vyrovnanost

Rok 2020 nám přinese potřebu vybudovat si osobní stabilitu za podpory praktické dovednosti, organizačních schopností a trpělivosti.

Díky zdvojeným číslům 20 dojde k prudkému rozvoji naší intuice i náhlým osudovým situacím, které přinesou vyřešení nerovnováhy a možných konfliktů. V popředí bude senzibilita i časté sny. Nastane čas, abychom se stále častěji odpojili od elektrosmogu (wifi) a mohli tak přepnout na kanál vedení našeho Vyššího Já např. díky meditacím či procházkám lesem.

Čtyřka (4) je číslem hmoty a její energie je fyzická, zaměřena na výdej a naše úsilí. Tento rok bude tedy opravdu pracovní ve všech ohledech i v oblasti práce na sobě. Podaří se nám zrealizovat či dokončit to, co je naším záměrem. Čtyřka (4) je číslem, které přináší do našich životů potřebný řád, systém, pořádek a vyrovnanost. V oblasti práce můžeme pociťovat zvýšené riziko přetížení až do možnosti onemocnění. Pozor na to, zastavme, zpomalme. Na místě je heslo: „Kolik práce, tolik odpočinku, relaxace.“ „Kolik energie výdeje, tolik je nutné energie příjmu.“

Osobní stabilita se projeví jak v oblasti práce, tak zdraví, vztahů i financí, budeme mít potřebu se materiálně zajistit do budoucna. Po rozumném uvážení můžeme nyní častěji investovat (spoření, pojištění, nákup, rekonstrukce…) Do cesty mohou vstoupit nové pracovní příležitosti i lepší finanční ohodnocení. Zelenou získá jakákoliv manuální práce, řemeslná výroba či nové technologie. Plody konečně může sklidit poctivá, pečlivá a vytrvalá práce.

Čtyřka je také číslem zdraví, tedy jak prevence, tak zvýšená péče o zdraví, správná životospráva, spánek a vhodný pravidelný pohyb.

Čtyřka je číslem rodové karmy. Uvědomíme si jednotlivé oblasti Já – moje rodina – práce. Dojde k našemu ukotvení do rodiny, přijetí a uvědomění si své role v rodině, přijetí tradic rodu, vyrovnání se s předky. Vztahy, které nově vzniknout v letošním roce, budou postaveny na pevném stabilním základě, to stejné může nastat i v různých spolcích, organizacích či nových firmách.

TAROT 4 – CÍSAŘ

Dle symboliky tarotu pro letošní rok působí 4 - archetyp Císař, který představuje aktivní mužský princip osobní moci, autority a vnitřní síly člověka, který nás učí porozumět a zpracovat hmotu. Císař je stálým sebevědomým vůdcem, realizátorem a vizionářem. Má schopnost dávat věcem stabilitu, aby měly pevný základ a byly bezpečné. Vládne inteligencí, rozumem i citem, rád tvoří, inspiruje a chrání. Uspořádává myšlenky a energie tak, aby je dovedl spojit s realitou života. Tarotová čtyřka Císař má 4 funkce, které jsou součástí celku. Racionální (vnímání a myšlení) a iracionální (cit a intuici). Dále představuje 4 živly a 4 světové strany. Císař je symbolikou muže ve všech jeho podobách včetně role otce. Umí se rozhodovat a vede k zodpovědnosti za svůj život. Je si vědom svého těla, dechu, vědomí i síly.

2020 – ROK LUNY

Vládcem celého roku je letos Měsíc. Ten velmi zdůrazní ženský princip, zpomalí, dodá větší pasivitu a senzitivitu do našich životů. Jeho intenzitu poznáme hlavně kolem úplňku a novoluní. Energie Luny přináší proměnlivost nálad a emocí, potřebu romantiky, obracení pozornosti k nitru naší duše, naslouchání vnitřních citových přání a také zvýšenou péči o ženu a její cykličnost. Měsíc nás spojí s tématem role matky, mateřství, uzdravení vztahů, starostlivost a péče o blízké, domov, rodinu i domácí mazlíčky. Práce může být letos uskutečněna více z domova či v rámci rodiny. Celkové vnímání života bude více duševní než z pohledu rozumu. Měsíc nás může spojit s návraty do minulosti. Na které dny se máme letos zaměřit? Zejména na ty, na něž vychází novoluní nebo úplněk.

Závěrem

Letos můžeme očekávat opět rok plný změn, práce a soustředění se na podstatné věci.

Roční vibrace čísla 2020 je platná celoplanetárně pro všechny bytosti po celý rok od 1. ledna do 31. prosince. Numerologické zadání roku 2020 prostupuje do celkového kolektivního vědomí, kdy jeden ovlivňujeme svým myšlením druhého. Pokud bychom chtěli udělat individuální roční rozbor pro jednotlivce, pak je třeba vzít v úvahu jeho konkrétní datum narození. Pokud máte zájem o vypracování osobního letošního numerologického rozboru, napište mi na e-mail info@cestousebelasky.cz. Přeji, ať se vám podaří letos realizovat sny a přání.

Zuzana Světlana Galuszková

Tento článek je možno sdílet dále, avšak prosím v nezměněné podobě, s aktivním odkazem na webové stránky www.cestousebelasky.cz . Děkuji.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Potřebujete poradit?
Logo
Svíčky z Ráje
Jan Galuszka
(Po-Pá 9-17h)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.