Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Výrobce

Potřebujete poradit?

Zuzana Galuszková
+420 604 455 505 (Po-Pá 9-17h)
Novinky
27.02.2023
AKCE NA BŘEZEN
AKCE NA BŘEZEN V měsíci březnu při nákupu nad 1100 Kč dostanete od nás dárek v podobě  Čakrová svíčka duhová     CESTA K HARMONII KARVINÁ... číst celé
16.06.2022
Nové druhy - Svíčky s kameny
NOVINKA! V nabídce máme nově dalších 7 druhů svíček, které obsahují tyto kameny: hematit, chalcedon, zelený chalcedon, sodalit, fluorit, granát a ty... číst celé
02.02.2022
Vonné tyčinky Garden Fresh
Vybírejte nové druhy vonných tyčinek z řady Garden Fresh Je známo, že již předkové v minulosti přišli na to, že určité pryskyřice stromů a rostli... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 


 


 

        Oáza duše

Léčení skrze Vyšší Já - metoda LSVJ, harmonizace, zasvěcení na dálku.


 

Svíčky z Ráje na Firmy.cz

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz


 

Od roku 2015

podporujeme nadační fond

DOBRÝ ANDĚL

Certifikát

Harmonizace

Dálkové terapie (harmonizace, léčení)

Vše se kolem nás neskutečně zrychluje a dochází k duchovnímu vzestupu celé planety. Země se dynamicky proměňuje a navyšuje své vibrace, které působí na každého vnímavého jedince. Díky takto stále vzrůstajícím vibracím jsme nyní již velmi dobře schopni přijmout energii na dálku,  bezkontaktně na neomezenou vzdálenost.

Pro přenos vysokovibračních jemnohmotných energií z vesmírného Zdroje tedy fyzický kontakt není podmínkou. Dálkový přenos energie je často vnímán jako intenzivnější a déle působící. Jedinec, který si o to požádá, může v klidu svého domova vytvořit pro vlastní příjem vhodné a nerušené podmínky.

Předpokladem pro práci na dálku je, že průvodce, který zprostředkovává danou vesmírnou energii je připraven vysílat a druhý člověk se v dohodnutém čase naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše a tzv. Světelný most. Oba jsou pouze vodiči této energie. 

Při dálkové harmonizaci s pomocí vysokovibrační energie dochází k vyčištění vlastního energetického systému tak, aby vše proběhlo ideálním způsobem. Součástí je rozpuštění nežádoucích energií, emocí, očistění aury těla i duše, doplnění vitální energie, vyrovnání čaker a energetických toků, vše dle individuální potřeby a aktuálního stavu jedince. 

V průběhu se můžete naladit ve svém prostoru na stav bytí a napojení, získávat uvědomění, vhledy, komunikovat se světelnými průvodci, přijímat informace či získávat odpovědi na své otázky. Také otevírat i harmonizovat svá vlastní témata, navzájem v sobě propojená.  

Působení probíhá skrz napojení na Zdroj Univerza. Univerzální energie ve Vašem energetickém poli a vědomí pracuje pro Vás tady a teď. Následně poté je dobré odpočívat a zvýšit pitný režim. Během pár dní může nastat pozvolná transformační reakce, detoxikace, prolomení blokád, uzdravení, kvantový vývojový skok či jakákoliv jiná změna či doladění na všech úrovních vnímání.

Každá dálková harmonizace umožní, aby aurou protékalo více energie. Může Vás posunout vždy o pár schůdků nahoru, přitom dochází k otevírání srdeční čakry i k rozvoji intuice. Pracuji skrz energii světla a lásky. 

Harmonizace trvá cca 30 minut a v průběhu není potřeba být online na netu či telefonu. Energie může dosedat postupně i několik hodin. Termín a čas domluvíme v e-mailu. Vše je řízeno shora a tam, kde je aktuálně dovoleno. Jedná se o práci na dálku v energetickém poli klienta vždy s jeho svolením. Dálkové harmonizace nabízím od roku 2013. 

TIP: jako podporu pro Vaše vlastní meditace, terapie, rituály, harmonizace čaker, očistu či k dálkovému zasvěcení nabízím pro Vás svíčky z naší autorské výroby, které najdete zde v e-shopu.

 "Nechte proniknout k Vám energii s laskavým poselstvím bytostí světla a lásky."

        Přeji Vám příjemné sdílení 

Zuzana Galuszková

www.oaza-duse.cz

www.svickyzraje.cz

 

 

Zobrazuji 1-4 z 4
  Sada čakrových svíček s harmonizací
  ks
   Sada 10 energetických svíček s harmonizací
   ks
    Svíčky 7 paprsků Archandělé s harmonizací
    ks
     Živlové svíčky sada s harmonizací
     1 150,00 Kč
     1 150,00 Kč
     ks
     Produktů na stránku 204060